Spotkanie Odra Opole - Chrobry Głogów zakończone wynikiem 1-0

Odra Opole - Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-0. Dnia 2023-05-01 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Odra Opole a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Kamiński 77' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: W. Kaminski 19' M. Bednarski 54'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Jozwiak 75'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Odra Opole zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice a Chrobry Głogów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Górnik Łęczna.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak W. Kaminski M. Jozwiak niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Regularnie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, niezwykłe gole i asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to mecze nie warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Odra Opole i Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.