Dnia 2023-04-01 15:30 odbyło się spotkanie Wisla Krakow vs Chrobry Głogów zakończone wynikiem 4-1

Wisla Krakow vs Chrobry Głogów zakończony wynikiem 4-1. Dnia 2023-04-01 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Wisla Krakow a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Krakow a Chrobry Głogów wynik wynosił 3-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: Miki Villar 16' 1-0 Luis Fernández 22' 2-0 R. Wolsztyński 39' 2-1 Luis Fernández 45' 3-1 Ángel Rodado 77' 4-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 4' J. Gorski 8' P. Mucha 34' A. Bogusz 64' S. Steblecki 75'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Coraz częściej liczna grupa fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi J. Kolenc raz za razem zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Obserwujemy wspaniałe bramki i asysty, nieczyste faule dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami bywają zajadłe, nie często zdarza się, że zmagania nudzą kibica. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Wisla Krakow i Chrobry Głogów z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.