Dnia 2022-05-15 13:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka miał miejsce mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Chrobry Głogów zakończony wynikiem 0-0

Sandecja Nowy Sącz kontra Chrobry Głogów, wynik 0-0. Dnia 2022-05-15 13:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz oraz Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Walski 57' L. Kosakiewicz 62' G. Koffie 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 35'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 77'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz natomiast Chrobry Głogów z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych graczy futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak M. Walski M. Ilkow-Golab częstokroć zagwarantowały swoim wiernym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między drużynami ligowymi okazują się zażarte, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż potyczki nie są warte uwagi. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.