Chrobry Głogów - Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu 0-0

Chrobry Głogów - Zaglebie Sosnowiec wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Chrobry Głogów a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 54' A. Zarowny 60' M. Jozwiak 65' D. Hanc 70'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ziemann 16' D. Ryndak 47' S. Sobczak 64' S. Bonecki 68' K. Wrzesinski 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 58'

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Sosnowiec z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak M. Michalec M. Ziemann nieustannie zapewniają wyborowym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy nieczyste faule kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami futbolowymi okazują się zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż widowiska nudzą. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Chrobry Głogów i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion GOS.