Spotkanie Chrobry Głogów kontra Stal Rzeszów, wynik końcowy 3-3

Chrobry Głogów kontra Stal Rzeszów wynik meczu 3-3.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Dnia 2022-11-13 14:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów i Stal Rzeszów.

Gole strzelali: B. Wolski 9' 0-1 A. Prokic K. Wrona 37' 0-2 D. Olejarka D. Olejarka 63' 0-3 A. Prokic K. Wojtyra 70' 1-3 J. Kuzdra M. Machaj 84' 2-3 K. Wojtyra 90' 3-3 M. Bochnak

Żółte kartki Chrobry Głogów: A. Bogusz 16' R. Mandrysz 60'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Malecki 47' P. Glowacki 54'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Ruch Chorzów.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak A. Bogusz P. Malecki nieustannie serwują wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Często natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami bywają zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż mecze męczą fana. Z tego względu warto śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion GOS.