Na stadionie Stadion Stal dnia 2023-04-14 16:00 odbyło się spotkanie Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów: końcowy wynik 1-1

Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2023-04-14 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Górski 20' 1-0 P. Mucha 23' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Hoogenhout 68' A. Komor 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Resovia Rzeszów stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów natomiast Chrobry Głogów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Liczni fani z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak R. Hoogenhout nieprzerwanie serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają zażarte, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.