Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów, wynik 0-2

Dnia 2022-10-30 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna i Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: S. Steblecki 76' 0-1 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 88' 0-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Tkacz 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Mucha 41' J. Kuzdra 64' M. Bougaidis 69'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Puszcza Niepołomice a Chrobry Głogów z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Dzisiaj oddani fani śledzą starcia ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak D. Tkacz P. Mucha nieraz zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy ostre faule, wyjątkowe bramki oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.