Spotkanie pomiędzy Korona Kielce oraz Chrobry Głogów zakończone wynikiem 2-2 dnia 2021-10-02 16:00

Korona Kielce kontra Chrobry Głogów wynik meczu 2-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2021-10-02 16:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: D. Blanik 30' 1-0 M. Lebedynski 32' 1-1 D. van der Heiden 46' 1-2 J. Lukowski 62' 2-2

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 6' P. Malarczyk 40'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 24' T. Cywka 25' D. van der Heiden 40' A. Banasiak 55' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice natomiast Chrobry Głogów podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak M. Koj M. Lebedynski nieustannie gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Bardzo często obserwujemy wspaniałe asysty oraz gole, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Korona Kielce i Chrobry Głogów oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.