Na stadionie Stadion GOS dnia 2023-12-16 14:00 odbyło się spotkanie Chrobry Głogów kontra GKS Katowice zakończone wynikiem 1-4

W najnowszym starciu piłkarskim drużyny Chrobry Głogów i GKS Katowice zmierzyły się na boisku stadionu GOS. Mecz, który odbył się 16 grudnia 2023 roku, przyniósł emocjonujące widowisko, zakończone zwycięstwem ekipy GKS Katowice z wynikiem 4-1. Zespoły rywalizowały w ramach 19. kolejki I ligi, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie ekipy GKS Katowice 2-1.

Mecz pomiędzy drużynami: Chrobry Głogów (Gospodarz) przeciwko GKS Katowice (Goście)

16 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00 na stadionie GOS w ramach 19. kolejki I Ligi odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Chrobry Głogów a GKS Katowice.

Relacja

Zaczęło się od mocnego uderzenia gości, którzy już w 15. minucie objęli prowadzenie za sprawą strzału A. Kozubala. Chwilę później odpowiedź Chrobrego - w 43. minucie na listę strzelców wpisał się M. Lebedyński, wyrównując tym samym stan meczu. Jednak tuż przed przerwą zespół gości zdołał odzyskać prowadzenie - O. Repka trafił do siatki, ustalając wynik pierwszej połowy na 1-2.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnej bramki dla GKS Katowice - A. Jędrych podwyższył wynik na 1-3. Następnie, w 53. minucie, A. Kozubal zdobył swoją drugą bramkę, ustalając ostateczny wynik meczu na 1-4 dla gości. Chrobry Głogów nie zdołał odwrócić losów spotkania, a drużyna z Katowic pewnie kontrolowała przebieg meczu.

Mecz okazał się niezwykle emocjonujący, z dużą ilością akcji i intensywną walką o każdy metr boiska. Gospodarze starali się odrobić straty, ale skuteczność GKS Katowice okazała się decydująca. Należy również zauważyć, że obie drużyny otrzymały sporo żółtych kartek, co świadczy o zaciętości pojedynku.

Atmosfera na stadionie GOS była gorąca, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoje zespoły. Sędzia Główny, G. Kawałko, musiał być czujny i konsekwentny w stosowaniu przepisów, co widać po ilości ukaranych zawodników. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem GKS Katowice, które prezentowało się bardzo dobrze na boisku.

Kolejne mecze dla Chrobry Głogów to spotkania z Niecieczą, Górnikiem Łęczna i Motorem Lublin, natomiast GKS Katowice zmierzy się z Wisłą Płock i Zniczem Pruszków.