Mecz Chrobry Głogów - Polonia Warszawa zakończony wynikiem 0-3 na stadionie Stadion GOS

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Dnia 2023-08-19 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się Chrobry Głogów i Polonia Warszawa.

Gole strzelali: M. Michalski 45' 0-1 S. Kobusiński 57' 0-2 P. Tomczyk 90' 0-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Bartlewicz 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kolodziejski 30' P. Marciniec 71'

Czerwone kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 80'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Wisla Krakow natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak S. Bartlewicz M. Kolodziejski stale gwarantują pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż potyczki męczą fana. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, efektowne gole i asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. To też warto oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Chrobry Głogów i Polonia Warszawa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion GOS.