Spotkanie Górnik Łęczna kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 3-1 dnia 2023-08-11 16:00 na stadionie Bogdanka Arena

Górnik Łęczna kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 3-1. Dnia 2023-08-11 16:00 na obiekcie sportowym Bogdanka Arena odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna i Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: P. Żyra 35' 1-0 E. Kryeziu 54' 2-0 M. Roginić 56' 3-0 R. Wolsztyński 74' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 45' M. Kozak 50' D. Dziwniel 87'

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Bartlewicz 66'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - R. Rzucidło. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71.

Oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak J. De Amo S. Bartlewicz stale serwują pierwszorzędnym miłośnikom wiele wrażeń. Walki między graczami zdarzają się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska mało interesujące. Obserwujemy efektowne gole czy asysty, nieczyste faule dodające smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Górnik Łęczna i Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Bogdanka Arena.