Miedz Legnica kontra Chrobry Głogów, wynik meczu: 1-0

Pierwsza połowa meczu między Miedz Legnica oraz Chrobry Głogów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-04-30 10:40 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Makuch 65' 1-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Sliwa 33' Chuca 73'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 50' M. Lebedynski 57' M. Ilkow-Golab 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - D. Sylwestrzak. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Sliwa M. Ziemann nierzadko zapewniły pierwszorzędnym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Cieszące oko zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się nader zagorzałe, nie często zdarza się, że są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy widowiskowe asysty i gole, nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Miedz Legnica oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.