Mecz między Chrobry Głogów i Arka Gdynia zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-11-27 11:40 na obiekcie Stadion GOS

 

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-27 11:40 na stadionie Stadion GOS odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Michalec 65' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 66' M. Ilkow-Golab 89' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter meczu to Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice natomiast Arka Gdynia zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Widzew Łódź.

Coraz częściej liczni fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. R. Mandrysz częstokroć zapewniły pierwszorzędnym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się idealne asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska przynudzają. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion GOS.