Spotkanie ŁKS Łódź kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź a Chrobry Głogów zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-04-22 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy ŁKS Łódź a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: J. Kolenc 87' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 3' J. Kuzma 86'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 15' P. Tupaj 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania - J. Przybył. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice natomiast Chrobry Głogów podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Kibice z entuzjazmem śledzą starcia w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak M. Rozwandowicz M. Michalec nierzadko zaserwowały własnym stałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami okazują się nader zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze nie są warte uwagi. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. ŁKS Łódź oraz Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.