Mecz GKS Katowice - Chrobry Głogów zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2022-03-14 17:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 41' F. Szymczak 42' A. Wozniak 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 71'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak G. Rogala J. Kolenc często gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki między zawodnikami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że spotkania nudzą. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak GKS Katowice oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.