Na obiekcie Stadion Stal dnia 2023-08-27 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Stal Rzeszów i Chrobry Głogów - końcowy wynik 2-1

W dniu 2023-08-27 13:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Stal Rzeszów a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Rzeszów a Chrobry Głogów wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: S. Łyczko 34' 1-0 M. Lebedyński 56' 1-1 S. Kądziołka 4 90' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 45' L. Gora 55' J. Diaz 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ozimek 42' B. Biel 78' M. Michalec 83' A. Bogusz 85' P. Mucha 90' B. Biel 90' S. Bartlewicz 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów: B. Biel 90'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Idzik. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stal Rzeszów stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków a Chrobry Głogów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Arka Gdynia.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia, które startują w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak K. Danielewicz M. Ozimek raz za razem zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy drużynami bywają zażarte, nie często zdarza się, że są to zmagania drętwe. Zdarzają się brutalne faule, wspaniałe gole czy asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Stal Rzeszów oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Stal.