Spotkanie SKRA Częstochowa - Chrobry Głogów zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-10-24 16:00

Dnia 2022-10-24 16:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy SKRA Częstochowa a Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa spotkania między SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: P. Kusztal 32' 0-1 P. Mucha 34' 0-2 S. Szymański 73' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 56' P. Nocon 57' K. Lukoszek 86' S. Szymanski 88'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 12' S. Steblecki 58' K. Wojtyra 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania to G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów a Chrobry Głogów zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak J. Flak R. Mandrysz nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite potyczki między drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania nas nudzą. Zdarzają się nieczyste faule, niezwykłe asysty oraz gole, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion GKS-u.