Mecz Chrobry Głogów - ŁKS Łódź, wynik 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów i ŁKS Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-12-01 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: D. Piła 59' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki ŁKS Łódź: Ricardinho 4' M. Lorenc 87'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania to W. Krzton. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Stomil Olsztyn.

W dzisiejszych czasach fani śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Ricardinho niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki między graczami zdarzają się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, spektakularne gole czy asysty dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. Chrobry Głogów i ŁKS Łódź jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion GOS.