Spotkanie Chrobry Głogów vs Nieciecza, wynik końcowy 0-2

W dniu 2023-03-04 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów i Nieciecza.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chrobry Głogów oraz Nieciecza zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: K. Karasek 30' 0-1 T. Poznar 39' 0-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 18' K. Wojtyra 32' J. Kuzdra 47' S. Steblecki 59' M. Bougaidis 84'

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 15' M. Fornalczyk 72' M. Ambrosiewicz 78'

Czerwone kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 59'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow natomiast Nieciecza podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Bardzo często liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak S. Steblecki K. Karasek często sprawiają fantastycznym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Chrobry Głogów oraz Nieciecza z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.