Podbeskidzie - Chrobry Głogów, wynik meczu: 6-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Podbeskidzie a Chrobry Głogów zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 6-0.

W dniu 2023-03-10 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Podbeskidzie a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: Goku Román 24' 1-0 M. Misztal 32' 2-0 K. Biliński 41' 3-0 Goku Román 58' 4-0 Goku Román 65' 5-0 E. Bonifacio 89' 6-0

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 3'

Żółte kartki Chrobry Głogów: A. Bogusz 5'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak M. Misztal A. Bogusz stale gwarantują kapitalnym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Podbeskidzie oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.