Mecz pomiędzy Chrobry Głogów oraz Korona Kielce zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion GOS dnia 2022-04-16 10:40

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów oraz Korona Kielce zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-04-16 10:40 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Chrobry Głogów a Korona Kielce.

Gole strzelali: J. Łukowski 19' 0-1 M. Rzuchowski 47' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 56' D. Dziabek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Y. Shikavka 80'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Chrobry Głogów stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica natomiast Korona Kielce zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Mnóstwo kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak R. Mandrysz Y. Shikavka nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Chrobry Głogów oraz Korona Kielce jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.