Na obiekcie Stadion Ludowy dnia 2022-08-21 13:00 odbyło się spotkanie Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Głogów zakończone wynikiem 1-2

Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Głogów zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Sobczak 33' 1-0 M. Bochnak 66' 1-1 M. Machaj M. Bochnak 69' 1-2 P. Tupaj

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 71' D. Ryndak 79' D. Jonczy 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 41' A. Bogusz 87' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 23'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wikielec i Stal Rzeszów a Chrobry Głogów z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz.

Wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi D. Gojny J. Kuzdra częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zażarte, nie często zdarza się, iż potyczki nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Ludowy.