Stal Rzeszów - Chrobry Głogów, wynik meczu - 3-3

 

Po pierwszej połowie meczu między Stal Rzeszów oraz Chrobry Głogów wynik wynosił 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2022-07-17 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Stal Rzeszów a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Steblecki 4' 0-1 D. Olejarka 25' 1-1 M. Machaj 36' 1-2 A. Prokić 45' 2-2 Ł. Góra 61' 3-2 P. Głowacki 87' 3-3

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Malecki 33' D. Olejarka 53'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Ruch Chorzów a Chrobry Głogów z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Liczni fani śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak P. Malecki J. Kuzdra nierzadko zaserwowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, spektakularne gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami są niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż mecze nudzą. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich orazoglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Rzeszów oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.