Spotkanie Puszcza Niepołomice vs Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: J. Górski 89' 0-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Pieczek 39'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 13' J. Kolenc 20' M. Bougaidis 55' P. Mucha 75' R. Wolsztynski 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi interesujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak M. Pieczek R. Mandrysz raz za razem zagwarantowały swoim entuzjastom mnóstwo emocji. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się, że widowiska nudzą kibica. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich lubianych drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.