Na stadionie Stadion GOS dnia 2022-08-26 18:30 miało miejsce spotkanie Chrobry Głogów vs Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-08-26 18:30 na stadionie Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Chrobry Głogów a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Ángel Rodado 6' 0-1 M. Machaj 65' 1-1 M. Machaj 90' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Tupaj 17' J. Gorski 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: M. Bieganski 79' J. Colley 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Wisla Krakow: L. Fernandez 20'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów natomiast Wisla Krakow podejmie Legia Warszawa II. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak P. Tupaj M. Bieganski wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Chrobry Głogów oraz Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.