Tychy 71 vs Chrobry Głogów, wynik spotkania: 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tychy 71 oraz Chrobry Głogów wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-05-14 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Tychy 71 i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: K. Wolkowicz 15' 1-0 P. Mucha 23' 1-1 J. Kuzdra S. Steblecki 45' 1-2 M. Czyzycki 82' 2-2

Żółte kartki Tychy 71:

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Mucha 15'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Puszcza Niepołomice.

Fani futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak P. Mucha nieprzerwanie sprawiają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania nudzą kibica. Ustawicznie trafiamy na widowiskowe asysty czy gole, bezlitosne faule dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Tychy 71 oraz Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.