Spotkanie między Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź na obiekcie Stadion GOS: końcowy wynik 2-3

Chrobry Głogów - ŁKS Łódź, wynik końcowy 2-3.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów i ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Dnia 2022-08-06 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: Pirulo 9' 0-1 Pirulo 15' 0-2 M. Bochnak 51' 1-2 M. Kowalczyk 76' 1-3 M. Bochnak 90' 2-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: O. Praznovsky 9' M. Bougaidis 32'

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Kuzma 66' M. Trabka 81' P. Janczukowicz 86'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia spotkania - M. Kochanek. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Coraz częściej wierni fani śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak O. Praznovsky J. Kuzma systematycznie sprawiają wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Interesujące walki między drużynami okazują się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nudzą. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Chrobry Głogów i ŁKS Łódź w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion GOS.