Mecz między Chrobry Głogów oraz Podbeskidzie dnia 2022-08-14 16:00 - 0-1

Chrobry Głogów - Podbeskidzie, wynik 0-1. W dniu 2022-08-14 16:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Chrobry Głogów a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Podbeskidzie wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: K. Biliński 76' 0-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 71' R. Mandrysz 73' M. Michalec 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: K. Drzazga 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Chrobry Głogów stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Stomil Olsztyn natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Lechia Zielona Góra.

Coraz częściej oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak J. Kuzdra K. Drzazga nieustannie gwarantują swoim miłośnikom futbolu wiele emocji. Walki między zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, bardzo rzadko okazuje się, że są to widowiska usypiające. Często natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Chrobry Głogów i Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.