Spotkanie Chrobry Głogów vs Ruch Chorzów, wynik 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-07-23 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz Ruch Chorzów.

Gole strzelali: T. Wójtowicz 75' 0-1 A. Pląskowski 78' 0-2

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter spotkania - Ł. Karski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów podejmie Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zapadające w pamięć walki między graczami z ligi są nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż mecze nie są warte uwagi. Natrafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Chrobry Głogów oraz Ruch Chorzów i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion GOS.