Chojniczanka Chojnice vs Chrobry Głogów, wynik spotkania 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Chojniczanka Chojnice a Chrobry Głogów wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-07-31 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Steblecki 44' 0-1 M. Bochnak 53' 0-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 10' L. Wolsztynski 46' L. Wolsztynski 51'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 14' S. Steblecki 35'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: L. Wolsztynski 51'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Wierni kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak T. Mikolajczak J. Kuzdra raz za razem zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami są nader zażarte, nie często bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Trafiamy na brutalne faule zakończone czerwoną kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić widowiska sportowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.