Na stadionie Stadion GOS odbył się mecz pomiędzy Chrobry Głogów oraz Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 0-0

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 0-0. Dnia 2023-04-06 16:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Chrobry Głogów a Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 9' P. Mucha 61' A. Bogusz 84'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: I. Nekic 44' I. Nekic 48'

Czerwone kartki Chrobry Głogów: D. Hanc 10'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: I. Nekic 48'

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole natomiast Sandecja Nowy Sącz z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak S. Steblecki I. Nekic częstokroć zaserwowały własnym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania drętwe. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe faule, idealnie wyliczone asysty i bramki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Chrobry Głogów i Sandecja Nowy Sącz oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GOS.