Spotkanie Chrobry Głogów vs Tychy 71 zakończone wynikiem 2-0

W dniu 2022-03-19 11:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu między Chrobry Głogów a Tychy 71 wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: M. Lebedyński 6' 1-0 D. Piła 13' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Tupaj 70' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 66' D. Polap 84' K. Wolkowicz 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie a Tychy 71 z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak P. Tupaj D. Rumin nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki między drużynami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Często trafiamy na ostre sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Chrobry Głogów oraz Tychy 71 z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.