Chrobry Głogów vs Górnik Polkowice, wynik spotkania: 2-0

W dniu 2022-02-27 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Chrobry Głogów a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Górnik Polkowice wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Lebedynski 7' 1-0 M. Rzuchowski 63' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 45' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 38' D. Radziemski 60'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 60'

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Górnik Polkowice zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Stomil Olsztyn.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak M. Ziemann D. Radziemski nieustannie sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, że potyczki nudzą fana. Często zdarzają się wyjątkowe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Chrobry Głogów oraz Górnik Polkowice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.