Wisla Krakow vs Chrobry Głogów, wynik spotkania 1-1

Wisla Krakow vs Chrobry Głogów, wynik 1-1. W dniu 2023-09-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Wisla Krakow a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Krakow a Chrobry Głogów wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Lebedyński 7' 0-1 Goku Román 40' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 39' P. Mucha 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - W. Myć. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Krakow stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Miedz Legnica.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak M. Lebedynski nieustannie gwarantują wyborowym kibicom wiele wrażeń. Walki między zawodnikami są zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że mecze nas męczą. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe bramki i asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Wisla Krakow i Chrobry Głogów i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.