Back to Top

Kibicujemy drużynie z Głogowa - Chroby Głogów fans

Mecz pomiędzy Tychy 71 - Chrobry Głogów 1-2

Mecz między Tychy 71 i Chrobry Głogów na stadionie Stadion Miejski: wynik końcowy 1-2

W ostatnim meczu rozegranym w ramach 24. kolejki I ligi drużyna Tychy 71 podejmowała Chrobry Głogów na Stadionie Miejskim. Spotkanie, które odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:00, zakończyło się zwycięstwem gości 2-1. Chrobry Głogów wyszedł na przerwę z minimalnym prowadzeniem 1-0, a ostateczne zwycięstwo zapewnił sobie bramką zdobytą w drugiej połowie.

Chrobry Głogów vs Stal Rzeszów, wynik 2-1

Spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów na obiekcie Stadion GOS: 2-1

W ostatnim spotkaniu I ligi Chrobry Głogów podejmował u siebie drużynę Stal Rzeszów. Mecz rozegrany został 9 marca o godzinie 14:00 na Stadionie GOS. Po zaciętej rywalizacji gospodarze zdołali wyjść zwycięsko, pokonując gości 2-1. Pomimo bramki na przerwie, emocje sięgnęły zenitu dopiero pod koniec spotkania, gdy padły decydujące trafienia.

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna wynik 0-1

Dnia 2024-02-26 17:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów i Górnik Łęczna: 0-1

W dniu 26 lutego 2024 roku na Stadionie GOS miało miejsce starcie pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Górnik Łęczna. Mecz ten zakończył się zwycięstwem zespołu Górnika Łęczna 1-0, a już w pierwszej połowie to goście objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie to miało miejsce w ramach 21. kolejki I Ligi, a emocje sięgały zenitu na boisku.

Polonia Warszawa vs Chrobry Głogów 1-1

Polonia Warszawa vs Chrobry Głogów, wynik spotkania: 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Polonii Warszawa i Chrobrego Głogów zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego w ramach 22. kolejki I ligi. Bramki padły po pierwszej połowie, a ostateczny rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola. Mecz pełen walki i zaangażowania zakończył się podziałem punktów.

Nieciecza kontra Chrobry Głogów, wynik 1-1

Mecz Nieciecza kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Nieciecza i Chrobry Głogów zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica, było częścią 20. kolejki I ligi. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Chrobrego 1-0, jednak ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Mecz odbył się 18 lutego o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy Chrobry Głogów vs GKS Katowice wynik 1-4

Na stadionie Stadion GOS dnia 2023-12-16 14:00 odbyło się spotkanie Chrobry Głogów kontra GKS Katowice zakończone wynikiem 1-4

W najnowszym starciu piłkarskim drużyny Chrobry Głogów i GKS Katowice zmierzyły się na boisku stadionu GOS. Mecz, który odbył się 16 grudnia 2023 roku, przyniósł emocjonujące widowisko, zakończone zwycięstwem ekipy GKS Katowice z wynikiem 4-1. Zespoły rywalizowały w ramach 19. kolejki I ligi, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie ekipy GKS Katowice 2-1.

Mecz Lechia Gdansk kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-0

Na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz pomiędzy Lechia Gdansk i Chrobry Głogów - 1-0

Dziś na Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy Lechią Gdańsk a Chrobrym Głogów. Po emocjonującym starciu, Lechia Gdańsk wyszła zwycięsko z boiska, zdobywając bramkę na początku meczu i utrzymując prowadzenie do samego końca. Wynik końcowy to 1-0, a atmosfera na stadionie była niesamowita. Zapraszamy do lektury relacji z tego spotkania!