Back to Top

Kibicujemy drużynie z Głogowa - Chroby Głogów fans

Mecz Chrobry Głogów vs Miedz Legnica 0-0

Mecz Chrobry Głogów kontra Miedz Legnica, wynik 0-0

W ostatnim meczu 27. kolejki I ligi Chrobry Głogów podejmował na własnym stadionie Miedź Legnica. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, brak bramek na tablicy wyników utrzymywał się zarówno do przerwy, jak i po jej zakończeniu. Mecz odbył się 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie GOS. Dwie drużyny nie zdołały pokonać się nawzajem, co zadecydowało o podziale punktów.

Chrobry Głogów - Wisla Krakow zakończony wynikiem 3-2

Chrobry Głogów - Wisla Krakow, wynik spotkania: 3-2

W dniu 30 marca 2024 roku na Stadionie GOS odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Wisła Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chrobrego Głogów 3-2, mimo że na przerwę Wisła Kraków prowadziła 1-0. To niezwykle ważne starcie miało miejsce w ramach 25. kolejki I Ligi, dostarczając kibicom wiele niezapomnianych momentów.

Mecz pomiędzy Tychy 71 - Chrobry Głogów 1-2

Mecz między Tychy 71 i Chrobry Głogów na stadionie Stadion Miejski: wynik końcowy 1-2

W ostatnim meczu rozegranym w ramach 24. kolejki I ligi drużyna Tychy 71 podejmowała Chrobry Głogów na Stadionie Miejskim. Spotkanie, które odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:00, zakończyło się zwycięstwem gości 2-1. Chrobry Głogów wyszedł na przerwę z minimalnym prowadzeniem 1-0, a ostateczne zwycięstwo zapewnił sobie bramką zdobytą w drugiej połowie.

Chrobry Głogów vs Stal Rzeszów, wynik 2-1

Spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów na obiekcie Stadion GOS: 2-1

W ostatnim spotkaniu I ligi Chrobry Głogów podejmował u siebie drużynę Stal Rzeszów. Mecz rozegrany został 9 marca o godzinie 14:00 na Stadionie GOS. Po zaciętej rywalizacji gospodarze zdołali wyjść zwycięsko, pokonując gości 2-1. Pomimo bramki na przerwie, emocje sięgnęły zenitu dopiero pod koniec spotkania, gdy padły decydujące trafienia.

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna wynik 0-1

Dnia 2024-02-26 17:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów i Górnik Łęczna: 0-1

W dniu 26 lutego 2024 roku na Stadionie GOS miało miejsce starcie pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Górnik Łęczna. Mecz ten zakończył się zwycięstwem zespołu Górnika Łęczna 1-0, a już w pierwszej połowie to goście objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie to miało miejsce w ramach 21. kolejki I Ligi, a emocje sięgały zenitu na boisku.

Polonia Warszawa vs Chrobry Głogów 1-1

Polonia Warszawa vs Chrobry Głogów, wynik spotkania: 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Polonii Warszawa i Chrobrego Głogów zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego w ramach 22. kolejki I ligi. Bramki padły po pierwszej połowie, a ostateczny rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola. Mecz pełen walki i zaangażowania zakończył się podziałem punktów.

Nieciecza kontra Chrobry Głogów, wynik 1-1

Mecz Nieciecza kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Nieciecza i Chrobry Głogów zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica, było częścią 20. kolejki I ligi. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Chrobrego 1-0, jednak ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Mecz odbył się 18 lutego o godzinie 14:00.