Back to Top

Kibicujemy drużynie z Głogowa - Chroby Głogów fans

Najlepsze kluby piłkarskie na świecie: sprawdź historię każdego z nich

Najlepsze kluby piłkarskie na świecie: sprawdź historię każdego z nich

Jak widać, Real Madryt CF jest najlepszym klubem piłkarskim na świecie. Zdobyli najwięcej tytułów UEFA Champions League i mają oszałamiającą wartość 4,6 miliarda dolarów. Możesz założyć się, że te fakty sprawiły, że są również jednym z najbardziej znanych i popularnych klubów na świecie. Bavaria Monachium to drugi najlepszy klub piłkarski na świecie. Zdobyli drugie tyle tytułów Bundesligi i mają oszałamiającą wartość 3,54 miliarda dolarów. Z drużyną składającą się z gwiazd takich jak Robert Lewandowski i Thiago, możesz założyć, że te statystyki również uczyniły ich jednym z najbardziej udanych klubów na świecie.

Powody, dla których powinieneś poznać judo!

Powody, dla których powinieneś poznać judo!

W ciągu ostatnich kilku lat mieszane sztuki walki stały się bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Wraz z pojawieniem się takich gwiazd jak Conor McGregor coraz więcej osób jest zainteresowanych nauką walki. Jednak nie wszystkie style walki są sobie równe. Mieszane sztuki walki to połączenie wielu różnych sportów walki, ale jeden z nich jest szczególnie przydatny w samoobronie: judo. Właśnie tak, powinieneś nauczyć się o judo! Judo jest zasadniczo formą walki wręcz, która koncentruje się na rzucaniu przeciwnika na ziemię i utrzymywaniu go tam. Na papierze może nie brzmi to zbyt dobrze, ale gdy zobaczysz to w akcji, będziesz wiedział, dlaczego tak wielu fighterów sięga po ten sport w jego najsurowszej formie, aby trenować swój podstawowy styl walki.

Uczyń swoją stronę przyjazną dla urządzeń mobilnych

Uczyń swoją stronę przyjazną dla urządzeń mobilnych

Korzystanie z Internetu przez urządzenia mobilne jest coraz częstsze i przewiduje się, że w niedalekiej przyszłości wyprzedzi ono korzystanie z komputerów stacjonarnych. Mając to na uwadze, ważne jest, aby Twoja strona była przyjazna dla urządzeń mobilnych. Google nałoży na Ciebie karę, jeśli Twoja witryna nie będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych, więc w Twoim interesie jest upewnienie się, że tak właśnie jest. Strony przyjazne urządzeniom mobilnym mają lepsze pozycjonowanie. Dla Google najważniejszy jest użytkownik - jeśli coś nie jest pod niego zoptymalizowane, Google nie będzie tego brało pod uwagę przy tworzeniu rankingów.

Strona 6 z 9