Chrobry Głogów kontra Resovia Rzeszów, wynik meczu: 1-1

Rywalizacja o punkty w 32. kolejce I Ligi na stadionie GOS przyniosła emocjonujące chwile, gdy Chrobry Głogów zmierzył się z Resovią Rzeszów. Sobota, 11 maja, była świadkiem zaciętego pojedynku, który zakończył się remisem 1-1. Gospodarze, którzy na przerwie prowadzili 1-0, nie zdołali utrzymać przewagi, a goście doprowadzili do wyrównania w drugiej połowie, zapewniając sobie cenny punkt w walce o utrzymanie w lidze.

Mecz Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów: Remis 1-1 na Stadionie GOS

Dzisiaj na Stadionie GOS odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Chrobry Głogów a Resovią Rzeszów w ramach 32. kolejki I ligi. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu.

Na murawie widzowie mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych akcji. Już w 36. minucie meczu, S. Bartlewicz zapisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 1-0 na korzyść gospodarzy. Asystę w tym trafieniu zanotował inny zawodnik z Chrobrego.

Drugą połowę zdominowali goście z Rzeszowa, którzy nie zamierzali odpuścić. W 66. minucie B. Eizenchart doprowadził do wyrównania, ustalając ostateczny wynik meczu na 1-1. Bramkarz Chrobrego był bezradny wobec tego strzału.

Nie obyło się bez kartek w tym meczu. Sędzia P. Urban pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn za faule i niebezpieczne zagrania. W drużynie gospodarzy kartki obejrzało dwóch zawodników, natomiast w zespole gości żółte kartki dostało czterech graczy.

Po grze wyróżniają się zarówno bramkarze, którzy kilkakrotnie ratowali swoje drużyny, jak i skuteczni strzelcy. Mimo starań obydwu zespołów, ostatecznie podział punktów sprawił, że kibice nie mogli narzekać na brak emocji.

Następne spotkania zaplanowane dla Chrobrego Głogów to starcia z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Motorem Lublin. Z kolei Resovia Rzeszów zmierzy się z Wisłą Płock w kolejnych meczach.