Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna, wynik meczu 1-1

Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Górnik Łęczna wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-27 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wojtyra 49' 1-0 K. Podliński 67' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 19' R. Mandrysz 27'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Lewkot 68'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania to R. Rzucidło. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz a Górnik Łęczna zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak J. Kuzdra S. Lewkot nieustannie serwują fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nader zażarte, nie często bywa, że są to zmagania statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe gole oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania sportowe ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Chrobry Głogów i Górnik Łęczna z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion GOS.