Chrobry Głogów vs Chojniczanka Chojnice, wynik meczu: 3-1

Chrobry Głogów vs Chojniczanka Chojnice 3-1. Dnia 2023-02-19 17:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów a Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: M. Machaj 30' 1-0 K. Wojtyra 54' 2-0 R. Wolsztynski M. Machaj 68' 3-0 S. Skrzypczak 90' 3-1

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: D. Szelagowski 14' M. Mikolajczyk 58'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Fani piłki nożnej śledzą starcia ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak D. Szelagowski nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się niezwykłe bramki czy asysty, bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między graczami ligowymi są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe lubianej ligi I Liga. Chrobry Głogów oraz Chojniczanka Chojnice i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.