Ruch Chorzów kontra Chrobry Głogów, wynik meczu 1-0

Ruch Chorzów kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Ruch Chorzów oraz Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-11 16:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Ruch Chorzów a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: T. Foszmanczyk 90' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: R. Szywacz 25' K. Kasolik 31'

Żółte kartki Chrobry Głogów: K. Wojtyra 19' A. Bogusz 53' P. Mucha 72' K. Dybowski 72'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 81'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Fani śledzą potyczki w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze jak R. Szywacz K. Wojtyra nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Trafiamy na nieprzepisowe faule, książkowe bramki i asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich oraz śledzić spotkania sportowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Ruch Chorzów oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.

Zobacz, co mamy dla Ciebie w artykule o rowerach miejskich - Sprawdź link!