Spotkanie Chrobry Głogów - Tychy 71, wynik 4-1

Dnia 2022-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Chrobry Głogów i Tychy 71 wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: M. Bochnak 10' 1-0 P. Mucha A. Bogusz 67' 2-0 M. Machaj M. Bochnak 73' 3-0 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 84' 4-0 G. Jaroch 88' 4-1 D. Rumin

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 45' M. Jozwiak 51' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 40' M. Manka 59'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna a Tychy 71 zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów futbolu z entuzjazmem śledzi poczynania, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Kolenc K. Szymura raz za razem gwarantują fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Bardzo często zdarzają się bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Chrobry Głogów i Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion GOS.