Spotkanie GKS Katowice vs Chrobry Głogów zakończone wynikiem 1-0

GKS Katowice vs Chrobry Głogów wynik 1-0. W dniu 2022-10-08 13:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice a Chrobry Głogów wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: J. Arak 58' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: J. Arak 74' J. Arak 79' M. Roginic 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Kusztal 32' M. Michalec 70'

Czerwone kartki GKS Katowice: J. Arak 79'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - M. Kochanek. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu GKS Katowice zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Stal Rzeszów a Chrobry Głogów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz SKRA Częstochowa.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak J. Arak P. Kusztal nierzadko zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele niesamowitych emocji. Interesujące walki między graczami są zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska usypiające. Regularnie zdarzają się bezwzględne faule, wyjątkowe asysty oraz gole, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak GKS Katowice i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.