Spotkanie między Sandecja Nowy Sącz oraz Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

W dniu 2022-09-03 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: P. Mucha 45' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 27' B. Kasprzak 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 11' P. Mucha 37' P. Tupaj 55' J. Kuzdra 82' R. Mandrysz 87' K. Dybowski 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania to L. Lewandowski. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Wierni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Piter-Bucko M. Michalec nierzadko zapewniły wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Interesujące walki między drużynami zdarzają się nader zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nudne. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.