Najlepsze kluby piłkarskie na świecie: sprawdź historię każdego z nich

Jak widać, Real Madryt CF jest najlepszym klubem piłkarskim na świecie. Zdobyli najwięcej tytułów UEFA Champions League i mają oszałamiającą wartość 4,6 miliarda dolarów. Możesz założyć się, że te fakty sprawiły, że są również jednym z najbardziej znanych i popularnych klubów na świecie. Bavaria Monachium to drugi najlepszy klub piłkarski na świecie. Zdobyli drugie tyle tytułów Bundesligi i mają oszałamiającą wartość 3,54 miliarda dolarów. Z drużyną składającą się z gwiazd takich jak Robert Lewandowski i Thiago, możesz założyć, że te statystyki również uczyniły ich jednym z najbardziej udanych klubów na świecie.

Bavaria Monachium

To tylko kilka z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Każdy z nich ma swoją własną, niepowtarzalną historię, a kluby te są gwarantowanymi skarbnicami genialnych momentów piłkarskich. Dlaczego nie zacząć wspierać jednego z nich dzisiaj?

Bavaria Monachium to jeden z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Z wartością 3,54 miliarda dolarów, ten niemiecki klub piłkarski zdobył rekordowe 27 tytułów Bundesligi, 19 trofeów DFB-Pokal i 5 tytułów UEFA Champions League. Stadion Allianz Arena ma pojemność 69 901 miejsc.

Bavaria Monachium to najbardziej utytułowany klub piłkarski w Niemczech. Zdobyli 27 tytułów mistrzowskich w Bundeslidze, 19 tytułów w DFB-Pokal i 5 tytułów w Lidze Mistrzów UEFA. Z obecnym składem złożonym z takich gwiazd jak Robert Lewandowski, Thiago i Mats Hummels, Bayern Monachium jest jedną z najbardziej utytułowanych drużyn na świecie - i z pewnością jednym z najlepszych klubów piłkarskich.

Chelsea FC

Chelsea Football Club jest jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Z wartością 3,50 mld dolarów, ten angielski klub piłkarski zdobył rekordową liczbę 5 tytułów Premier League, 3 trofea FA Cup i 2 tytuły UEFA Champions League. Ich stadion Stamford Bridge ma pojemność 41 798.

Chelsea Football Club jest trzecim najbardziej utytułowanym klubem piłkarskim w Anglii. Zdobyli rekordową liczbę 5 tytułów Premier League, 3 trofea FA Cup i 2 tytuły UEFA Champions League. Z obecnym składem złożonym z takich gwiazd jak Eden Hazard, Gonzalo Higuain i N'Golo Kante, Chelsea jest jedną z najbardziej utytułowanych drużyn na świecie - i z pewnością jednym z najlepszych klubów piłkarskich.

Liverpool FC

Liverpool Football Club jest jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Z wartością 3,45 miliarda dolarów, ten angielski klub piłkarski zdobył rekordową liczbę 19 tytułów Premier League, 7 trofeów FA Cup i 2 tytuły UEFA Champions League. Stadion Anfield ma pojemność 54 074 miejsc.

Liverpool Football Club jest czwartym najbardziej utytułowanym klubem piłkarskim w Anglii. Zdobył rekordową liczbę 19 tytułów Premier League, 7 trofeów FA Cup i 2 tytuły UEFA Champions League. Z obecnym składem składającym się z gwiazd takich jak Mohamed Salah, Sadio Mané i Virgil van Dijk, Liverpool jest jedną z najbardziej utytułowanych drużyn na świecie - i z pewnością jednym z najlepszych klubów piłkarskich.