Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania - 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-04-03 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: D. van der Heiden 29' 1-0 O. Praznovsky 55' 2-0 S. Kobusinski 88' 2-1 P. Mrozinski 90' 2-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bochnak 31' J. Kolenc 38' M. Machaj 44'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 6'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Dzisiaj wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. M. Bochnak P. Mrozinski nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami bywają niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion GOS.