Spotkanie Chrobry Głogów vs Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Stadion GOS

Dnia 2021-12-05 14:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Chrobry Głogów a Widzew Łódź.

Pierwsza połowa spotkania między Chrobry Głogów i Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 38'

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Guzdek 50' D. Tanzyna 58'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania to T. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Chrobry Głogów stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Widzew Łódź podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak J. Kolenc B. Guzdek nader często zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych wrażeń. Niesamowite walki między drużynami bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Obserwujemy brutalne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów i Widzew Łódź z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GOS.