Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Chrobry Głogów, wynik 3-2

Dnia 2021-11-24 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów wynik to 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: M. Banaszewski 19' 1-0 S. Pawłowski 36' 2-0 S. Pawłowski 45' 3-0 M. Ziemann 53' 3-1 M. Rzuchowski 86' 3-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 58' W. Szumilas 90' V. Dalic 90' Q. Seedorf 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 39' J. Kolenc 48' M. Ziemann 51' R. Mandrysz 76'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to P. Pskit. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Liczni kibice śledzą starcia ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak D. Jonczy M. Ilkow-Golab często zaserwowały wspaniałym fanom wiele pozytywnych emocji. Natrafiamy na idealne asysty czy bramki, nieczyste faule, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między drużynami ligowymi są niezwykle zażarte, rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki statyczne. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.