Mecz pomiędzy Chrobry Głogów i Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 2-0 dnia 2021-11-21 17:00

W dniu 2021-11-21 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Chrobry Głogów a Stomil Olsztyn.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Stomil Olsztyn zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: L. Moneta 31' 0-1 L. Moneta H. Turski 35' 1-1 D. Pila 69' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Dampc 49'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Korona Kielce.

Bardzo często wielu kibiców śledzi niezwykle interesujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze jak M. Dampc nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania nas męczą. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Chrobry Głogów oraz Stomil Olsztyn z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion GOS.