Dnia 2021-11-06 17:00 na obiekcie Stadion GOS odbył się mecz Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 1-0

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-11-06 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Chrobry Głogów a Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: M. Rzuchowski 74' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 15' D. Dziabek 38' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 17' E. Maissa Fall 43' B. Szczepanek 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Widzew Łódź.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo J. Kolenc K. Slaby nieustannie sprawiają fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy gole, ostre faule zakończone czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Chrobry Głogów i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.